Hoppa till sidans innehåll

Funktionärer Vmx 9/6 2018


Funktionärer VMX 9/6 07-12     12-16  
  Namn       Namn
Tävlingsledare Jonas Nordqvist     Tävlingsledare Jonas Nordqvist
Biträdande tävlingsledare Stefan Gustafson     Biträdande tävlingsledare Stefan Gustafson
Traktor bantillsyn/Starter Niclas Ivarsson     Traktor bantillsyn/Starter Niclas Ivarsson
           
Startgrind Peter Hermansson/ Bo Åhs     Startgrind Bo Åhs
Startgrind Mats Andersson     Startgrind Mats Andersson
Waiting Zone Fredrik Magnusson     Waiting Zone Fredrik Magnusson
Anmälan Sabine Nordqvist     Varvräkning  
Varvräkning Anna Klarqvist     Varvräkning Anna Klarqvist
Varvräknare/Transpondersystemok Roger Kanstrup     Varvräknare/Transpondersystemok Roger Kanstrup
Resultatrapportör       Resultatrapportör  
Tävlingskassör       Tävlingskassör  
Säkerhetschef Jalle     Säkerhetschef Jalle
Områdeschef Robert Dynebrink     Områdeschef Robert Dynebrink
Områdeschef Robert Johansson     Områdeschef Robert Johansson
Besiktning       Besiktning  
Besiktning Peter Hermansson     Besiktning Peter Hermansson
Målflagg tidtagning Mats Åberg     Målflagg tidtagning Mats Åberg
Målflagg tidtagning Beo Larsson     Målflagg tidtagning Beo Larsson
Kurir       Kurir  
Kioskpersonal       Kioskpersonal Renate Wiberg
Kioskpersonal Joakim H     Kioskpersonal Joakim H
Kioskpersonal Christo Peltser     Kioskpersonal Christo Peleteser
Kioskpersonal Josef Mentes     Kioskpersonal  
Anmälan Sabine Nordqvist     Anmälan Sabine Nordqvist
Anmälan       Anmälan  
Prisutdelare Stefan Gustafson     Prisutdelare Stefan Gustafson
Uppställning priser       Uppställning priser  
Sjukvård Åsas Kompis     Sjukvård Åsas Kompis
Sjukvård Åsas Kompis     Sjukvård Åsas Kompis
           
Ljudmätning Håkan Krabbe     Ljudmätning Håkan Krabbe
Parkering Depå Poul Jensen     Parkering Depå Poul Jensen
Bevattning Sven Södergren     Bevattning Sven Södergren
Bevattning Björn Wahlberg     Bevattning Björn Wahlberg
Flaggpost Namn     Flaggpost Namn
1 Peder Almgren     1 Peder Almgren
2 Oskar Asservik     2 Oskar Asservik
3 Jesper Högstedt     3 Jesper Högstedt
4 John Klarqvist     4 John Klarqvist
5 Elin Nogrell     5 Elin Nogrell
6 Lenart Nogrell     6 Lenart Nogrell
7 Marcus Berntsson     7 Marcus Berntsson
8 Daniel Johansson     8 Daniel Johansson
9 Jonas Lundgren      9 Jonas Lundgren 
10 Loke Lundgren     10 Loke Lundgren
11 Ted Lundin     11 Ted Lundin
12 Camilla Yngve     12 Camilla Yngve
13 Max Nordqvist     13 Max Nordqvist
14 Martin Berlin     14 Martin Berlin
15 Per Jensen     15 Per Jensen
16 Christoffer Jensen     16 Christoffer Jensen
17 Max Hjelmqvist     17 Max hjelmqvist
18 John Rydberg     18 John Rydberg
19 Patrik Sjöström     19 Erik Stråle
20 Camillo Adrian     20 Mattias Gripenland
21 Fredrik Lönnberg     21 Emil Skog
22 Niklas Ivarsberg     22 Christina Öberg
23 Anna Lena Skylberg     23 Mattias Meister
24 Sven Muchardt     24 Andreas Olofsson
           
           
Reserver Ulf Gilbergsson     Reserver Martin Westerholm?
  Marcus Canbro        
Uppdaterad: 07 JUN 2018 23:19
Skribent: Stefan Gustafson
Epost: Adressen Gömd

Postadress:
Hisingens MK - Motorcykel och Snöskoter
Pl 2191
41746 Göteborg

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info